CKM cestovní agentura

Hotel Signature 1 Tecom ****

kufr

Termín:30.04. (So) - 05.05. (Čt) 2022

změnit termín

Délka pobytu:6 dní, 4 noci

ID hotelu:790240

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 12 360 Kč

Poloha
Nedávno nově otevřený 4* hotel s výborným poměrem kvality a ceny! Skvělá lokace v blízkosti metra i nákupního centra Mall of the Emirates s lyžařskou sjezdovkou!
Poloha
Dubai, Barsha Heights, Signature 1 Hotel Barsha Heights - TECOM leží v residenční části Tecom, sousedící s Al Barsha, v těsné blízkosti nákupního centra Mall of the Emirates & Ski Dubai, nedaleko golfového hřiště Emirates Golf Club a přilehlého parku Emirates Hills, vzdálenost od letiště cca 25 minut jízdy, od pláže Jumeirah cca 15 minut jízdy.
Vybavení
301 pokojů a suite. Klimatizace, restaurace, kavárna, bar, střešní bazén, fitness, business centrum, konferenční sál, Wi-fi internet zdarma, pronájem aut, shuttle bus do centra města.
Stravování
snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze formou bufetu nebo servírovaného menu.
Pokoje
Classic pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC. Možnost možnost ubytování 3 osob.
Speciální nabídka
*Ke každé letence rezervované u společnosti Emirates ZDARMA jednodenní vstupenka na výstavu EXPO - Emirates Expo Day Pass. Platí pro všechny zpáteční letenky, které zahrnují let do Dubaje nebo přes Dubaj, pro cesty od 1.10.2021 do 31.3.2022.
*Cestující, kteří si od 1.9.2021 zakoupí letenky flydubai a uskuteční cestu do Dubaje v období konání EXPO 1.10.2021-31.3.2022, mohou zažádat o jednodenní vstup na Expo 2020 Dubai, který získají pro každou osobu v rezervaci zdarma.
Poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
Odkaz
Signature 1 Hotel Tecom
Cena zahrnuje
leteckou dopravu Praha – Dubai/Sharjah – Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, česky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění, turistickou taxu (platí se na místě).

Hotel Signature 1 Tecom ****

destinace: Spojené arabské emiráty, Dubaj, Jumeirah Beach

termín:30.04. (So) - 05.05. (Čt) 2022 (6 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Snídaně

Hotel Signature 1 Tecom
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Inex-cestovní kancelář s.r.o. IČO: 26392763
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...