CKM cestovní agentura

SOTELIAS - Terme Olimia - RELAXAČNÍ POBYT

kufr

Termín:25.06. (So) - 27.06. (Po) 2022

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:1007264

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 5 620 Kč

Stravování
polopenze
UPŘESNĚNÍ LOKALITY
Lázně Terme Olimia nabízejí relax v moderních vnitřních a venkovních bazénech, které jsou prohlášeny za nejhezčí v celém regionu. Teplota termální vody je 26 – 37 °C a koupele jsou doporučeny mimo jiné pro klienty, kteří trpí problémy pohybového aparátu, rehabilitují se po operacích následkem úrazu, trpí revmatickým, kožním a cévním onemocněním. Lázeňský areál lemuje zvlněná, mírně kopcovitá krajina plná vinohradů a zelených lesů.
KDE BUDETE SPÁT
a) 2-lůžkové pokoje s výhledem do lesa a možností přistýlky: Spr./WC, SAT/TV s internetem, rádio, telefon, minibar, trezor, župan, taška s ručníky do wellness, klimatizace, Wi-Fi, balkon. b) 2-lůžkové pokoje s výhledem areálu a možností přistýlky: Spr./WC, SAT/TV s internetem, rádio, telefon, minibar, trezor, župan, taška s ručníky do wellness, klimatizace, Wi-Fi, balkon.  c) Rodinné pokoje Superior 2+2: Spr./WC, SAT/TV s internetem, rádio, telefon, minibar, trezor, župan, taška s ručníky do wellness, klimatizace, Wi-Fi, balkon. Na dotaz vč. ceny.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce, restaurace Basilica, a la carte restaurace Gratiola, vinotéka Virstein, bar Barago, Mini klub, knihovna, Shisha bar, kadeřnictví, kongresové prostory, podzemní garáž.Wellness Orchidelia - propojeno s hotelem podzemní chodbou: termální bazény, sauny, Spa Amala, restaurace Pomum, vodní Amita bar. Wellness centrum Thermalia: bazénová oáza, saunový svět, Spa&Beauty centrum, fitness centrum, restaurace Vzemi energio, Aquabar, Kneipp bar,. Klub Žafran, parkoviště, mini náměstíčko s restaurací s terasou a obchůdekem v komplexu, krytá sportovní hala a sousedící sportovní park Gaj - tenis, beachvolleybal, basketball, badminton, fotbal. Nedaleko tohoto areálu se nachází Vodní park Aqualuna (1.6 km) a Kemp Natura*****.
FORMA STRAVY
Polopenze - speciální bufet Olimia Možnost dokoupení obědů v CK nebo na místě.
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
Oblast bohatá na přírodní i kulturní bohatství s množstvím turistických a výletních cílů. Tipy na výlety k dispozici na recepci hotelu. Zde pár tipů: - planetáriun Odyssea - Podčetrtek (1,3 km) - Grad Podčetrtek - pěší turistika 1,9 km - rozhledna na Rudnici - nenáročná turistika pro celou rodinu - 4,2 km - Jelenov Greben (5km) - jelení a mufloní kontaktní farma, restaurace, dětské hřiště. - klášter Olimje - Samostan Olimje (4,5km) - Čokoladnica Olimje (4,4 km) - rodinná výrobna a prodejna čokolády - Kukovičičev mlin (17 km) - prohlídka funkčního mlýna, domácí produkty, možnost občerstvení - hrad Podsreda (23km) - jedna z nejvýznamnějších staveb románské architektury ve Slovinsku 500 m od komplexu Terme Olimia se nachází: - krytá sportovní hala, - Sportovní park Gaj: tenisové kurty, hřiště na plážový volejbal atd.
POBYT S DĚTMI
1 dítě bez nároku na lůžko do 4,99 let ZDARMA se dvěma dospělými. Děti 5 - 11,99 let se slevou až 50% - dle ceníku.
MOŽNOST KOUPÁNÍ
Wellness Orchidelia (u hotelu) Wellness center Termalia (u hotelu) Vodní park Aqualuna (1,6 km)
PARKOVÁNÍ
v ceně pobytu
POBYT SE ZVÍŘETEM
NEPOVOLEN
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Wellness Hotel SOTELIA****S je součástí komplexu termálních lázní Terme Olimia u obce Podčetrtek, který leží téměř na hranicích Slovinska s Chorvatskem, jižně od Mariboru. WH Sotelia i celý komplex terme Olimia je architektonicky včleněn do okolní přírody a navozuje atmosféru harmonického spojení s přírodou. S wellness centrem Termalija je hotel propojen podzemní chodbou.
PŘÍJEZD AUTEM
GPS: 46.1577058N, 15.6060133E
SLEVY A VÝHODY
SLEVA 10% na pobyty 4 - 6 nocí - Rekreační pobyt SLEVA 15% na pobyty na 8 a více nocí - Rekreační pobyt - na zvýhodněné pobyty se uvedené slevy nevztahují.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
RELAXAČNÍ POBYT ( min. na 2 noci, nástup libovolný) - ubytování dle zvoleného počtu nocí v klimatizovaném pokoji s balkonem - polopenze se speciálním bufetem Olimia - denně čerstvé ovoce a láhev termální vody na pokoji BONUSY ZDARMA: - denně volný vstup do bazénů ve wellness centru Termalija RELAX, Thermal parku Aqualuna a Terme Tuhelj - 1x za pobyt volný vstup do sauna centra ve wellness centru Termalija nebo do bazénů Termalia Family FUN - „wellness taška“ na pokoji (taška s županem a ručníkem spec. do wellness) - vodní aerobik, „Good morning" gymnastika, využití fitness studia, - denní program plný sportovních aktivit, kulturních akcí a zábavy, animační program v „Mini-klubu“ pro děti - programy pro posílení vnímání osobnosti: Qi Gong a Tai Chi, Šest léčivých zvukových vibrací, Olimian Sun Salutation, Nordic Walking, Laughter Yoga - dle aktuálního animačního programu - Noční plavání ve Wellness centru Termalija - v pátek a sobotu - zdarma WIFI Denní vstup do Wellness Orhidelia (2 vstupy za den) za příplatek. Možno objednat v CK. Denní vstup do saunového centra Wellness centra Termalia - osoba/den. Denní vstup do centra Termalia Family FUN za příplatek - možno objednat v CK.
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
ZVÝHODNĚNÝ RELAXAČNÍ POBYT ( 6 dní/5 nocí, nástupní den NE) Pobyt nelze rezervovat v termínech svátků. - 5x ubytování v klimatizovaném pokoji s balkonem - 5x polopenze se speciálním bufetem Olimia - denně čerstvé ovoce a láhev termální vody na pokoji BONUSY ZDARMA: - denně volný vstup do bazénů ve wellness centru Termalija RELAX, Thermal parku Aqualuna a Terme Tuhelj - denně volný vstup do sauna centra ve wellness centru Termalija nebo do bazénů Termalia Family FUN - „wellness taška“ na pokoji (taška s županem a ručníkem spec. do wellness) - vodní aerobik, „Good morning" gymnastika, využití fitness studia, - denní program plný sportovních aktivit, kulturních akcí a zábavy, animační program v „Mini-klubu“ pro děti - programy pro posílení vnímání osobnosti: Qi Gong a Tai Chi, Šest léčivých zvukových vibrací, Olimian Sun Salutation, Nordic Walking, Laughter Yoga - dle aktuálního animačního programu - Noční plavání ve Wellness centru Termalija - v pátek a sobotu - zdarma WIFI Denní vstup do Wellness Orhidelia (2 vstupy za den) za příplatek. Možno objednat v CK. Denní vstup do saunového centra Wellness centra Termalia - osoba/den. Denní vstup do centra Termalia Family FUN za příplatek - možno objednat v CK. Na pobyt nelze uplatnit žádné další slevy.
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
ZVÝHODNĚNÝ RELAXAČNÍ POBYT na 7 NOCÍ ( 8 dní/7 nocí, nástupní den libovolný) Pobyt nelze rezervovat v termínech svátků. - 7x ubytování v klimatizovaném pokoji s balkonem - 7x polopenze se speciálním bufetem Olimia - denně čerstvé ovoce a láhev termální vody na pokoji BONUSY ZDARMA: - denně volný vstup do bazénů ve wellness centru Termalija RELAX, Thermal parku Aqualuna a Terme Tuhelj - denně volný vstup do sauna centra ve wellness centru Termalija - „wellness taška“ na pokoji (taška s županem a ručníkem spec. do wellness) - vodní aerobik, „Good morning" gymnastika, využití fitness studia, - denní program plný sportovních aktivit, kulturních akcí a zábavy, animační program v „Mini-klubu“ pro děti - programy pro posílení vnímání osobnosti: Qi Gong a Tai Chi, Šest léčivých zvukových vibrací, Olimian Sun Salutation, Nordic Walking, Laughter Yoga - dle aktuálního animačního programu - Noční plavání ve Wellness centru Termalija - v pátek a sobotu - zdarma WIFI Denní vstup do Wellness Orhidelia (2 vstupy za den) za příplatek. Možno objednat v CK. Denní vstup do saunového centra Wellness centra Termalia - osoba/den. Denní vstup do centra Termalia Family FUN za příplatek - možno objednat v CK. Na pobyt nelze uplatnit žádné další slevy.
CELKOVÁ KAPACITA
145 pokojů
DÁLE PRO VÁS
Wellness Orhidelia - vstupy mimo balíček - cena se může měnit dle aktuálního ceníku hotelu:
- během pracovních dnů (pondělí - čtvrtek) 20,00 € na osobu a den (2 vstupy/den)
- o víkendech (pá –ne) a svátcích 29,00 € na osobu a den (2 vstupy za den)
Vstup do rodinného Family Fun Termalia 12,00 EUR na osobu a den (pá - ne)
Vstup do rodinného Family Fun Termalia 10,00 € na osobu a den (pondělí - čtvrtek)
REKREAČNÍ POPLATEK
2,50€ / osoba / den
URČITĚ OCENÍTE
Proč Welness hotel SOTELIA****S: - harmonické spojení s přírodou - široká nabídka služeb pro všechny kategorie klientů - pitná kůra léčivou termální vodou - nejlepší wellnness ve Slovinsku

SOTELIAS - Terme Olimia - RELAXAČNÍ POBYT

destinace: Slovinsko, Termální lázně, Podčertek

termín:25.06. (So) - 27.06. (Po) 2022 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

SOTELIAS - Terme Olimia - RELAXAČNÍ POBYT
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...