CKM cestovní agentura

IZVIR- Zdravilišče Radenci - TERMÁLNÍ RADOVÁNKY NA 3 NOCI

kufr

Termín:25.06. (So) - 28.06. (Út) 2022

změnit termín

Délka pobytu:4 dny, 3 noci

ID hotelu:1001304

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 5 070 Kč

Stravování
polopenze
KDE BUDETE SPÁT
a) 2-lůžkové pokoje  (22 m2): vana / WC, klimatizace, TV, trezor b) 2-lůžkové pokoje s přistýlkou  (22 m2): vana / WC, klimatizace, TV, trezor - přistýka  (70x180cm) - rozkládací sofa. c) 1-lůžkový pokoj : Spr. / WC, klimatizace, TV, trezor - na dotaz vč. ceny.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Hotel IZVIR je součástí hotelového komplexu Zdravilišče Radenci. Společná recepce se nachází v hotelu Radin. Komplex je chodbami vzájemně přímo propojen s termálními bazény i léčebným centrem "Tři srdce". Bazénový svět s celkem 10 bazény: zážitkové bazény, relaxační, s termální vodou Radenska. Saunový svět - dvě finské sauny, jedna turecká, bylinková, infračervená a tilárium sauna, dále tematické saunové programy. Solárium i wellness centrum s relaxačními programy. Zdravotnické centrum Corrium ( za příplatek na místě): minerální koupele Radenska, Saunový svět s tematickými saunovými programy.Termoterapie s léčivým bahenním bahnem, Programy pro zvýšení pohody, Masáž s kameny, zábaly na vodním lůžku pro efektivnější konturování těla. Bezplatná pitná kúra s přírodní Radenskou vodou, Speciální saunový program s zmrzlinou Radenska, Zdarma Kneippova lázeň. Programy podle Ayurvédy, Analgetické a relaxační masáže, Programy péče o tváře a tělo a krásu.
FORMA STRAVY
Polopenze v hotelu RADIN . Možnost dokoupení obědů za příplatek v CK.
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
Lázeňský park, břeh řeky Mur nebo okolní vinice jsou ideální pro pohodlné procházky nebo cykloturistiku.
DALŠÍ SLUŽBY
Možnost dokoupení léčebných a relaxačních procedur na místě: - Koupel CO2 - terapeutické balíčky: "Srdce ženy", "Srdce sportovce" - 3D ultrazvuk srdce - Fango ( rašelinové) zábaly
POBYT S DĚTMI
Jedno dítě do 5,99 let ZDARMA v doprovodu 2 plně platících osob ve 2-lůžkovém pokoji. Speciální nabídka pro rodiny: až dvě děti ubytované na jedné přistýlce ZDARMA (1x do 5,99 let a 1x do 11,99 let) Dětská postýlka na objednání a za poplatek.
MOŽNOST KOUPÁNÍ
hotelové termální bazény
PARKOVÁNÍ
ZDARMA
POBYT SE ZVÍŘETEM
NEPOVOLEN
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Lázeňské středisko Radenci leží ve východním cípu Slovinska, nedaleko hranic s Rakouskem a Maďarskem. Nejstarší zmínka o místě Radenci pochází z roku 1436, kdy bylo toto místo pojmenováno Radein. Hotel IZVIR byl vybudován na přírodním zdroji minerálních vod - jeho součástí je pitná dvorana se zdrojem přírodní minerální vody. Minerální voda Radenska je jednou z nejbohatších minerálních vod v Evropě díky obsahu CO2. Koupání v přírodní minerální vodě o teplotě 30 až 33 °C posiluje člověka, tělo se účinně osvobozuje od "škodlivých" látek, regeneruje rychleji a posiluje imunitní systém. V rocer 2005 a v letech 2013/14 prošel hotel renovací.
PŘÍJEZD AUTEM
gps: 46.642695, 16.046600 Trasa I : E50 :Praha - Brno - po E461 Mikulov - Vídeň - po E59 - Hartberg - Ilz - Riegersburg - Bad Radkersburg ( hranice) - Radenci ( cca 6 hod, 20 min) Trasa II. . Praha - E49 -Tábor - Třeboň - Ziesdorf - Stockerau - Vídeň - Graz - Maribor - Radenci
SLEVY A VÝHODY
SLEVA 15% ZA VČASNÉ KNIHOVÁNÍ do 30.4. pro pobyty v termínu 13.5. - 31.12.2022 Záloha na pobyt ve výši 50% splatná do 14.5.2022
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
TERMÁLNÍ RADOVÁNKY NA 3 NOCI (4 dny / 3noci , nástup libovolný) - 3x ubytování - 3x bohatá bufetová polopenze - včetně, salátů, nápojů a dezertů - neomezený vstup do bazénů v termálním komplexu - bezplatné využívání hotelových bazénů před ubytováním - od 11:00 hod ( check-in od 14:00 hod) a po odhlášení z hotelu (check-out do 11:00 hod) po celý den - 1x za pobyt vstup do saunového světa do 15:00 ZDARMA - ranní gymnastika a aqua fitness (pondělí - sobota) - 1x denně minerální pitná kůra z pramene Radenska. - župan pro dospělé na pokoji - Wi-Fi - parkování Možnost prodloužení pobytu - na dotaz v CK. Na pobyt nelze uplatnit žádné další slevy.
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
TERMÁLNÍ RADOVÁNKY NA 5 NOCÍ (6 dní / 5nocí , nástup libovolný) - 5x ubytování - 5x bohatá bufetová polopenze - včetně, salátů, nápojů a dezertů - neomezený vstup do bazénů v termálním komplexu - bezplatné využívání hotelových bazénů před ubytováním - od 11:00 hod ( check-in od 14:00 hod) a po odhlášení z hotelu (check-out do 11:00 hod) po celý den - 1x za pobyt vstup do saunového světa do 15:00 ZDARMA - ranní gymnastika a aqua fitness (pondělí - sobota) - 1x denně minerální pitná kůra Radenska. - župan pro dospělé na pokoji - Wi-Fi - parkování Možnost prodloužení pobytu na dotaz v CK. Na pobyt nelze uplatnit žádné další slevy.
VELIKONOCE
VELIKONOČNÍ TERMÁLNÍ RADOVÁNKY NA 3 NOCI (4 dny / 3noci , nástup pá 15.4.) - 3x ubytování - 3x bohatá bufetová polopenze - velikonoční animační program - neomezený vstup do bazénů v termálním komplexu - bezplatné využívání hotelových bazénů před ubytováním - od 11:00 hod (check-in od 14:00 hod) a po odhlášení z hotelu (check-out do 11:00 hod) po celý den - 1x denně vstup do saunového světa do 16:00 ZDARMA - ranní gymnastika a aqua fitness (pondělí - sobota) - 1x denně minerální pitná kůra Radenska. - župan pro dospělé na pokoji - Wi-Fi
CELKOVÁ KAPACITA
Celkem 128 kapacit.
DÁLE PRO VÁS
ZDARMA: - internet v hotelové hale - úschovna vlastních kol - parkování
REKREAČNÍ POPLATEK
2,-€ rekreační poplatek / osoba / noc 1,-€ registrační poplatek/ osoba / pobyt - hrazeno na místě
AKČNÍ NABÍDKA
MINERÁLNÍ I TERMÁLNÍ VODA A BAHNO PŮSOBÍ SILOU PŘÍRODY NA VAŠE TĚLO / KOPCOVITÁ KRAJINA S VINICEMI NABÍZÍ RELAX SMYSLŮM
URČITĚ OCENÍTE
Proč hotel Izvir ? - ideální místo pro regeneraci těla i duše - uznávané diagnostické kardiocentrum - termální minerální voda s unikátním složením bohatým na CO2 - hotel se nachází vedle hotelu Radin - společný termální areál, recepce a restaurace v hotelu Radin.

IZVIR- Zdravilišče Radenci - TERMÁLNÍ RADOVÁNKY NA 3 NOCI

destinace: Slovinsko, Termální lázně, Radenci

termín:25.06. (So) - 28.06. (Út) 2022 (4 dny, 3 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

IZVIR- Zdravilišče Radenci - TERMÁLNÍ RADOVÁNKY NA 3 NOCI
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...