CKM cestovní agentura

KOLIBA - Dolný Kubín - REKREAČNÍ POBYT v penzionu KOLIBA

kufr

Termín:29.11. (Po) - 01.12. (St) 2021

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:979836

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 1 120 Kč

Stravování
snídaně
KDE BUDETE SPÁT
Penzion KOLIBA: a) 2-lůžkový pokoj: Spr./WC, TV. b) 3-lůžkový pokoj: Spr./WC, TV c) 4-lůžkový pokoj: Spr/WC, TV POHÁDKOVÁ DĚDINKA: Domeček Hobita: Spr/WC, TV, Wi-Fi, krbová kamna, centrální vytápění, obývací část s kuchyňským koutem, jídelnou a posezením, dvě ložnice - 5 lůžek. Mlýn: Spr/WC, TV, Wi-Fi, krbová kamna, centrální vytápění, obývací část s kuchyňským koutem, jídelnou a posezením, dvě ložnice - 4 lůžka. Křemílek a Vochomůrka: Spr/WC, TV, Wi-Fi, krbová kamna, centrální vytápění, obývací část s kuchyňským koutem, jídelnou a posezením, dvě ložnice - 5 lůžek. Maťko a Kubko: Spr/WC, TV, Wi-Fi, krbová kamna, centrální vytápění, obývací část s kuchyňským koutem, jídelnou a posezením, dvě ložnice - 4 lůžka. Chaloupka na muří nožce: Spr/WC, TV, Wi-Fi, krbová kamna, centrální vytápění, obývací část s kuchyňským koutem, jídelnou a posezením, dvě ložnice - 4 lůžka. Perníková chaloupka: Spr/WC, TV, Wi-Fi, krbová kamna, centrální vytápění, obývací část s kuchyňským koutem, jídelnou a posezením, dvě ložnice - 4 lůžka. Pod věží: Spr/WC, TV, Wi-Fi, krbová kamna, centrální vytápění, obývací část s kuchyňským koutem, jídelnou a posezením, 3-lůžka.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce v penzionu Koliba, stylová restaurace s venkovním posezením v penzionu KOLIBA - nabízí speciality slovenské i mezinárodní kuchyně, každý pátek večer folklórní muzika. V blízkosti k dispozici tenisové kurty, fotbalové hřiště, celoroční aquapark, Oravská galerie a muzeum aj. Domečky v pohádkové dědince jsou vybaveny plně vybaveným kuchyňským koutem, kde je možné vlastní vaření.
FORMA STRAVY
Penzion: snídaně formou bufetu Pohádková dědinka: bez stravy, lze dokoupit snídaně podávané v restauraci Koliba.
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
ORAVSKÝ HRAD (10 km) - řadí se mezi dominanty Oravy a nejvýznamnější památky hradního stavitelství na území Slovenska. Kromě prohlídky hradu je k dispozici l etnografická expozice lidové kultury a přírodovědná výstava. Poznejte sídlo filmového upíra Nosferatu i Krále sokolů nebo krále Drozdí brada. TARZANIA Hrabovo - 15 km - kromě lanového parku zde najdete i nejdelší zip-line na Slovensku. LIKAVA (15.5 km) - zřícenina gotického hradu, kterou najdete na jedné z turistických tras vedoucích k vrcholu Velkého Choče Skanzen VLKOLÍNEC (29 km) - Živá obec – skanzen Vlkolínec je zajímavý pro všechny milovníky lidové architektury. Navštivte i s dětmi areál, který spadá do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Skanzen ZUBEREC (40 km) - muzeum Oravské dědiny. Muzeum je umístěno v překrásném přírodním prostředí v podhůří Roháčů. Více než 50 staveb lidové architektury je zde rozestavěno v několika celcích, které připomínají jednotlivé části Oravy. Nechybí zde ani technické stavby jako mlýn na vodní pohon, plátenický mandl na hlazení modrotisku, lisovna, hrnčířská pec a jiné. ORAVSKÁ LESNÍ ŽELEZNICE (48 km) - ze zastávky Tanečník, která se nachází nedaleko obce Oravská Lesná, vyjíždí turistický vláček na trať v délce 3 km, která vede na vrcholovou stanici Sedlo Beskyd, kde se nachází krásná goralská roubenka. Celá jízda i s vyhlídkou trvá přibližně hodinu. Vláček jezdí i v zimě. Vůz je vytápěn kamny na dřevo. Obec STARÁ BYSTRICA (50km) - nachází se zde jeden z nejmladších orlojů na světě. Nad obcí na vrchu Bobovec se tyčí rozhledna vybudovaná z tradičních materiálů, dřeva a kamene, je vysoká 16 m. Rozhledna má i noční osvětlení, které je zajišťováno malou větrnou a fotovoltaickou elektrárnou a je z ní nádherný výhled na pohoří Malou Fatru, Martinské Hole, Velkou Raču, či na Lysou Horu v České republice
POBYT S DĚTMI
Děti do 12,99 let v doprovodu rodičů mají snídaně zdarma.
MOŽNOST KOUPÁNÍ
AQAUA Relax - Dolný Kubín: Areál aquaparku zahrnuje plavecký bazén, vodní svět s vodními atrakcemi, saunový svět i restaurace. V aquaparku je i moderní relaxačně-rehabilitační centrum a fitnesscentrum. (pěšky 800m, autem 2km) Vodní termální Park Bešeňová - (26 km) Termální aquapark s mnoha atrakcemi. Aquapark Oravice - Meander Thermal Park - (47 km) z hloubky 1 611 metrů vyvěrá vysoce mineralizovaná voda s přírodní termální vodou a vysokým obsahem železa. Chocholowskie Termy (PL) / (55 km) - termální Aquapark s téměř 3000m2 vodní plochy ve 30 bazénech a se spoustou atrakcí: gejzíry, říční řeka, umělá vlna, hydromasážní trysky, písečná pláž a venkovní vodní hřiště (v letní sezóně). Dále hřiště na volejbal a vodní basketbal nebo sportovní bazén. Pro příznivce adrenalinu je zde skluzavka s padacími dveřmi a dvě pontonové skluzavky. Chvíle odpočinku strávíte v suché sauně nebo v Solné jeskyni. velká dětská zóna je samozřejmostí.
PARKOVÁNÍ
Zdarma na parkovišti u penzionu
POBYT SE ZVÍŘETEM
15,-€ / noc Pouze s platným očkovacím průkazem.
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Rekonstruovaný rodinný penzion KOLIBA**, postavený ve stylu slovenské lidové architektury, se nachází nedaleko centra Dolného Kubína, 200 m od hlavního náměstí, na dohled od lyžařského střediska Kuzmínovo (60 km východně od Žiliny). V roce 2020 byla dokončena Pohádková dědinka - ubytování v domečcích s pohádkovou tématikou - Domek Hobita, Perníková chaloupka, pařez Křemílka a Vochomůrky atd. Toto ubytování je skvělé pro pobyty s dětmi a je ideálním východiskem pro poznávání Oravy, Malé a Velké Fatry a Západních Tater - Roháčů.
PŘÍJEZD AUTEM
Autem od Žiliny směr Martin - Kralovany, zde odbočit vlevo do Dolního Kubína, zde směr Kuzmínovo. Trasa Praha - Dolný Kubín: 485 km (přes Brno), Brno - Dolný Kubín: 283 km, Ostrava - Dolný Kubín: 170 km. GPS: N49° 12´25,45" E019° 17´ 30,83"
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
autobusem do Dolného Kubína (2 km), dále MHD (zastávka Alej Svobody cca 100 m od penzionu) nebo taxi.
PŘÍJEZD VLAKEM
vlakem do Dolného Kubína (2 km) nebo Dolný Kubín - zastávka (1,2 km), dále MHD (zastávka Alej Svobody cca 100 m od penzionu) nebo taxi.
SLEVY A VÝHODY - LÉTO
Orava Card - slevová karta poskytující komplexní balík služeb a slev pro danou oblast - k zakoupení na recepci.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
REKREAČNÍ POBYT v penzionu KOLIBA (min. 2 noci, nástup libovolný) - ubytování dle zvoleného tipu pokoje - snídaně formou bufetu - Wi-Fi - parkování Možnost stravování v restauraci Koliba - krajové gastronomické speciality.
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
REKREAČNÍ POBYT V POHÁDKOVÉ DĚDINCE (min. 2 noci, nástup libovolný) - ubytování dle zvoleného typu pohádkového domečku - bez stravy - Wi-Fi - parkování Možnost dokoupení snídaní, podávaných v restauraci Koliba. Děti do 12,99 let v doprovodu rodičů mají snídaní zdarma. Možnost stravování v restauraci Koliba - krajové gastronomické speciality.
LYŽOVÁNÍ
SKI PARK Kubínská Hoľa .- 8,4 km najdete zde free-ride přes běžecké tratě až po dětskou školku, 14 km sjezdovek různých obtížností, 2 lanovky a celkem 8 vleků.
REKREAČNÍ POPLATEK
0,66€/osoba 18+/noc
AKČNÍ NABÍDKA
Orava Card
URČITĚ OCENÍTE
Proč penzion KOLIBA Dolný Kubín?: - stylové ubytování na Oravě - novinka: Pohádková dědinka - ubytování v pohádkových domečcích. - skvělé pro rodiny s dětmi - sportovní vyžití v okolí penzionu - skvělé výchozí místo pro výlety na Oravě

KOLIBA - Dolný Kubín - REKREAČNÍ POBYT v penzionu KOLIBA

destinace: Slovenská republika, Malá Fatra, Dolný Kubín

termín:29.11. (Po) - 01.12. (St) 2021 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Snídaně

KOLIBA - Dolný Kubín - REKREAČNÍ POBYT v penzionu KOLIBA
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...