CKM cestovní agentura

Austrálie, Nový Zéland ze Sydney na lodi Ovation of the seas *****

kufr

Termín:05.03. (So) - 18.03. (Pá) 2022

změnit termín

Délka pobytu:14 dní, 13 nocí

ID hotelu:927870

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Plná penze

Cena vč. tax: 30 820 Kč 30 660 Kč

Trasa plavby
Austrálie, Nový Zéland
Popis lodě

V roce 2016 poprvé vyplula na moře jedna z nejnovějších a nejmodernějších lodí společnosti Royal Caribbean International, v pořadí už třetí loď třídy Quantum. Dekor a design lodi (stejně jako řada detailů - socha pandy, čínského symbolu štěstí, v nadživotní velikosti, dvojjazyčné nápisy) prozrazují její čínský původ, vybavení a technologie pak představují to nejlepší ze světa výletních lodí.

Ovation of the Seas má v rukávu hned několik „nej“, některá z nich pak sdílí se svými staršími sestrami. Až do výšky 90 metrů nad mořskou hladinu vyveze své hosty kapsule North Star, nejvyšší vyhlídková plošina na moři, nabízející 360stupňové výhledy na okolní oceán. Aktivně založení hosté si užijí spoustu zábavy v SeaPlex, největší a nejrevolučnější indoorové „herně“ na moři, kde na ně čekají visutá hrazda, plnohodnotný basketbalový kurt nebo plocha pro kolečkové brusle a pouťová autíčka.

Na lodi se našlo místo pro 11 tisíc (!) uměleckých děl, mezi nimi například Sky Wave, první pohyblivou sochu na moři, nebo Flutter Wall, třímetrovou obrazovku plnou interaktivních motýlů.

Na palubě je 15 restaurací a 9 barů, které servírují mezinárodní menu i výběr ze světových kuchyní. Chybět nemůže restaurace proslulého Jamie Olivera, Wonderland, připravující nápadité pokrmy inspirované živly, ani Bionický bar, ve kterém hostům namíchají ty nejlepší koktejly robotičtí barmani. Naprostou novinkou je pak asijskou kuchyní (a známým animovaným filmem) inspirovaný Kung Fu Panda Noodle Shop.

Hosté Ovation of the Seas se však nebudou nudit ani mimo dobu oběda. Čekají na ně Ripcord, simulátor seskoku padákem, nebo FlowRider, na kterém si mohou přímo na palubě lodi zkusit chytit tu správnou vlnu. Kdo před adrenalinem dává přednost relaxaci, přijde si na své v lázních Vitality Spa nebo u jednoho z početných bazénů. 

Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách): 168.666Délka lodě (v metrech): 348Šířka lodě (v metrech): 48,9Počet palub pro pasažéry: 16Celkový počet kabin: 2.090Maximální počet pasažérů: 4.9053 bazény, vířivky
Cena zahrnuje
Ubytování v kajutě vybrané kategorie
Přístavní poplatky
Zavazadlový a úklidový servis
Cena nezahrnuje
Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. V případě zájmu zajistíme. Služby českého průvodce či delegáta Alkoholické nápoje, prémiové likéry a další speciality, které nejsou zahrnuty v ceně. Možnost doobjednání nápojových balíčků. Stravu ve speciálních restauracích na lodi (za poplatek) a stravu mimo loď. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Na lodi možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině. Spropitné pro obsluhu na lodi: 14,5 USD/osoba/noc, pro hosty apartmá: 17,5 USD/osoba/noc. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).
Upozornění
Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Nabízíme možnost prodloužit vaši dovolenou na míru vašim přáním a potřebám, a to jak před plavbou, tak po plavbě. Nalodění (check-in) první den plavby končí 120 minut před plánovaným odplutím.
Program plavby
1. den,Sydney, Austrálie, (připlutí: --:-- | odplutí: 17:00)2. den,Relaxační den na moři3. den,Relaxační den na moři4. den,Proplutí Milford Sound, Nový Zéland, (připlutí: 08:00 | odplutí: 09:00)4. den,Proplutí Doubtful Sound, Nový Zéland, (připlutí: 13:00 | odplutí: 14:00)4. den,Proplutí Dusky Sound, Nový Zéland, (připlutí: 16:00 | odplutí: 17:00)5. den,Dunedin, Nový Zéland, (připlutí: 11:30 | odplutí: 20:00)6. den,Christchurch, Nový Zéland, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)7. den,Wellington, Nový Zéland, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)8. den,Relaxační den na moři9. den,Tauranga, Nový Zéland, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)10. den,Auckland, Nový Zéland, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)11. den,Bay of Islands, Nový Zéland, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)12. den,Relaxační den na moři13. den,Relaxační den na moři14. den,Sydney, Austrálie, (připlutí: 06:30 | odplutí: --:--)

Austrálie, Nový Zéland ze Sydney na lodi Ovation of the seas *****

destinace: Plavby - Zaoceánské, Austrálie

termín:05.03. (So) - 18.03. (Pá) 2022 (14 dní, 13 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Plná penze

Austrálie, Nový Zéland ze Sydney na lodi Ovation of the seas
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: PT Tours International, s.r.o. IČO: 24739740
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...