CKM cestovní agentura

LÁZEŇSKÁ DEPENDANCE RÉVA

kufr

Termín:26.11. (Čt) - 29.11. (Ne) 2020

změnit termín

Délka pobytu:4 dny, 3 noci

ID hotelu:927437

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 3 630 Kč

Poloha

Lázeňská dependance je umístěna na příjemném a klidném místě, v blízkosti lesa. Okolí dependance nabízí ideální podmínky pro milovníky turistiky, cyklistiky i lyžování. Pěší či cyklistický výlet lze podniknout na Černou horu, k černohorskému rašeliništi, Modrým kamenům, do Pece pod Sněžkou či do Velké Úpy. V zimním období si můžete zalyžovat v některém z přilehlých lyžařských středisek. Od termálního bazénu je dependance vzdálena 300 m. V Janských Lázních naleznete rehabilitační bazén s vířivkami napouštěnými termální minerální vodou, finskou a parní saunu, perličková masážní lůžka, podvodní sopky, protiproud a sluneční terasu s venkovní vířivkou, která je v provozu po celý rok. Centrální recepce je v blízkém lázeňském domě Janský Dvůr a lázeňské procedury jsou podávané v lázeňském Hotelu Terra.

Ubytování

V jednolůžkových a dvoulůžkových nerekonstruovaných pokojích Economy a rekonstruovaných dvoulůžkových pokojích Plus. Do dvoulůžkových pokojů lze přidat jedna přistýlka pro dítě do 12 let. V pokojích je vlastní sociální zařízení, TV/SAT, lednička, příruční trezor a připojení k internetu přes Wi-Fi.

Slevy

Děti bez nároku na lůžko a služby do 3 let zdarma. Děti 3–12 let ubytování se slevou 20% (bez nároku na wellness program).

Cena zahrnuje

Silvestrovský pobyt 6 nocí

31.12.2020 Sil­vestrovská oslava v secesní lázeňské Kolonádě s rautem (studený i teplý bufet po celou dobu oslavy, půlnoční guláš, 0,7l vína/osoba, 0,3l sektu/osoba), živou hudbou a bohatým kulturním programem včetně ohňostroje (doporučujeme společenský oděv) masáž lávovými kameny částečná rašelinový zábal vstup do AQUACENTRA na 2 hodiny denně vstup do FITNESS CENTRA na 2 hodiny denně voucher na kávu v lázeňské Kolonádě 10% sleva na volně prodejné procedury karta na skibus

Cena za osobu / 6 nocí s polopenzí a programem. Ceny pro děti 3–11 let na vyžádání. Parkování bez možnosti rezervace dle dostupné kapacity 50 Kč/den.

Děti bez nároku na lůžko a služby do 3 let zdarma. Děti 3–12 let ubytování se slevou 20% (bez nároku na wellness program).

Cena nezahrnuje
  • Dítě do 3 let bez nároku na lůžko
  • Rekreační poplatek

LÁZEŇSKÁ DEPENDANCE RÉVA

destinace: Česká republika, Krkonoše, Janské Lázně

termín:26.11. (Čt) - 29.11. (Ne) 2020 (4 dny, 3 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

LÁZEŇSKÁ DEPENDANCE RÉVA
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: DCK Rekrea Ostrava s.r.o. IČO: 25379178
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...