CKM cestovní agentura

Hotel VLTAVA ***

kufr

Termín:01.11. (Po) - 03.11. (St) 2021

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:927985

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 1 520 Kč

Poloha
Jihočeský kraj, Český Krumlov
Ubytování
Ubytování je zajištěno ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. V hotelu se nachází výtah a jeden pokoj s bezbariérovou koupelnou. Vlastní parking u hotelu.
Stravování
snídaně - formou bufetu
Popis
Nabízíme Vám příjemné ubytování v jednom z nejkrásnějších českých měst, které je vhodné jak pro rodiny, tak pro velké skupiny. Hotel se nachází 10 minut pěšky od centra.
Vzdálenosti
Praha – 170 km Brno – 240 km Ostrava – 400 km České Budějovice – 25 km
Sport a zábava
Český Krumlov a okolí je plné skvělých celoročních kulturních, sportovních, odpočinkových i zážitkových aktivit. Od jara do podzimu můžete navštívit několik prohlídkových tras krumlovského zámku, zajít si na nějaké zajímavé představení či koncert, a v létě vychutnat divadelní představení na otáčivém hledišti v zámeckých zahradách. Návštěva místních muzeí, vyhlídkové hradní věže, synagogy, klášterů, grafitových dolů a muzeum fotografa Josefa Seidla v jeho secesním domě. V blízkém okolí je nepřeberné množství skvělých aktivit hlavně u Lipenského jezera (25km) - koupání, písečné pláže, přístavy, vodní sporty jako windsurfing, jachting, kiteboarding, plachetnice, loďka s motorem, šlapadla, kánoig či rafting na řece Vltavě. Pro milovníky lodních výletů možnost projížďky parníkem. Možnost rybaření. Turistika v okolí, cykloturistika, inline, nordic walking. Známá cyklostezka jménem Lipenská magistrála má už 58,5km. Za návštěvu také stojí město České Budějovice nebo zámek Hluboká nad Vltavou. V zimě si můžete užít lyžování a běžky. Na Lipně nad Vltavou (35km) najdete jedno z nejlépe vybavených lyžařských středisek Kramolín, které má 11km sjezdovek. Kousek za hranicemi jsou další dvě rakouská lyžařská střediska Sternstein (75km) a Hochficht (100km). Když síla ledu jezera dosáhne 18cm, vzniká na jezeře zimní bruslařská dráha o délce 11km a šířce 6m.
Výhody a nevýhody
Hotel se nachází na okraji města, tudíž je velice snadné vzhledem k památkové zóně před hotelem přímo zaparkovat na hotelovém parkovišti. V okolí hotelu je příjemná odpočinková zóna u Hornobranského rybníka.
Cena zahrnuje
ubytování na osobu a pobyt se snídaní
Cena nezahrnuje
povinný poplatek na místě - pobytová taxa

Hotel VLTAVA ***

destinace: Česká republika, Jižní Čechy a Šumava

termín:01.11. (Po) - 03.11. (St) 2021 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Snídaně

Hotel VLTAVA
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Čestyl, s.r.o. IČO: 65852648
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...